Spärrskaft MILWAUKEE M12 FIR12G2-0 1/2" 12 V utan batteri
Spärrskaft MILWAUKEE
M12 FIR12G2-0 1/2" 12 V utan batteri
Kompakt spärrskaft 12 V Li-Ion med kolborstfri motor. 1/2" fyrkantsfäste. Max vridmoment på upp till 108 Nm. 19 mm lågprofilhuvud ger ökad åtkomst i trånga utrymmen. Variabel hastighet. Ergonomisk design som ligger bekvämt i handen, gummiklätt handtag som också motstår frätande material. Försedd med paddelströmbrytare som enkelt kan byggas om till knappströmbrytare. Batteriindikator. LED-belysning. Flexibelt batterisystem, passar samtliga Milwaukee M12-batterier.
Levereras utan batteri, laddare och förvaringsväska.
Sohlbergs artnr
Benämning
Spärrskaft MILWAUKEE M12 FIR12G2-0 1/2" 12 V
Enhet
ST
Förp
1
Beskrivning
SPÄRRSKAFT MILWAUKEE M12 FIR12G2-0 SOLO
För att kunna handla hos oss och se priser behöver du Logga in eller Skapa konto
7 artiklar
Filtrera
107264079 Spärrskaft MILWAUKEE M12 FIR12G2-0 1/2" 12 V
6250146 Batteri MILWAUKEE M12 B2 12 V 2,0 Ah Li-Ion
9045832 Batteri MILWAUKEE M12 B3 12 V 3,0 Ah Li-Ion
6250153 Batteri MILWAUKEE M12 B4 12 V 4,0 Ah Li-Ion
9512922 Batteri MILWAUKEE M12 B6 12 V 6,0 Ah Li-Ion
Best.vara Beställningsvara
104222963 Batteri MILWAUKEE M12 HB2,5 12 V 2,5 Ah Li-Ion
Best.vara Beställningsvara
104222971 Batteri MILWAUKEE M12 HB5 12 V 5,0 Ah Li-Ion